انتشارات علمی

مجله JHI

مجله JHI یک ژورنال دسترسی آزاد (OAJ) است که برای انتشار مؤثر تحقیقات اصلی در کلیه زمینه های علوم انسانی و علوم اجتماعی ایجاد شده است. این ژورنال به انجمن علمی ایرانیان مقیم استرالیا تعلق داشته و به صورت رایگان در دسترس است و به خوانندگان این امکان را می دهد تا متن های کامل مقالات خود را بخوانند ، بارگیری ، کپی ، توزیع کنند ، چاپ کنند ، جستجو کنند یا پیوند دهند و به خوانندگان اجازه دهند از آنها برای هر هدف قانونی دیگری استفاده کنند. هدف این ژورنال افزایش روحیه انطباق ، آزمایش و تعقل در بین محققان در نقاط مختلف جهان است.

JHI تلاش می کند تحولات پژوهشی غیرقابل توصیف ، نوآورانه و ارزشمند را در همه حوزه های ممکن علوم انسانی و علوم اجتماعی به مخاطبان گسترده محققان دانشگاهی و دست اندرکاران صنعت در کلیه دانشکده های اصلی – تحقیق و توسعه ، مدیریت ، استراتژیک ارائه دهد که شامل برنامه ریزی ، خرید ، طراحی، بازاریابی ، نیروی انسانی و غیره است.

کلیه نسخه های خطی ارسال شده در JHI توسط ویراستار از قبل بررسی شده و در صورت لزوم برای بررسی داوران ارسال می شود. مقالات باید حاصل پژوهشهای اصلی باشند ، قبلاً یا همزمان در جاهای دیگر منتشر نشده اند ، و قبل از انتشار نقد و بررسی جدی می شوند. مقالات  باید به زبان انگلیسی نوشته شوند و باید دارای گرامر صدا و اصطلاحات مناسب باشند.

ما به گرمی از شما دعوت می کنیم مقالات پژوهشی خود را به ژورنال علوم انسانی Insights ارسال کنید و نتایج تلاش خود را با سایر محققان در سراسر جهان به اشتراک بگذارید.

  • پیشگیری از سرقت ادبی و نقض اخلاق نشر

کلیه نسخه های خطی مورد بازبینی یا منتشر شده با مجله تحت غربالگری با استفاده از نرم افزار پیشگیری از Plagiarism با نام iThenticate قرار دارند. سرقت ادبی یک نقض جدی در اخلاق نشر است. سایر تخلفات شامل انتشار کپی ، ساخت داده و جعل اطلاعات و اعتبار نامناسب سهم نویسنده است. لازم به ذکر است که ژورنال مشابهت تا 15% را قابل قبول می داند.

مجله MedBioTech (اختصار: MedBioTech J) یک ژورنال چندرسانه ای است که به صورت بین رشته ای چاپ شده و دارای یک پوشش گسترده است و فعالیت های پژوهشی را در کلیه زمینه های زیست شناسی ، علوم پزشکی ، فناوری نانو ، شیمی و بیوتکنولوژی در یک منبع مرجع منحصر به فرد قرار می دهد. هزینه چاپ در Medbiotech رایگان است و مقالات به صورت دسترسی آزاد قراردارند. این ژورنال نیز به انجمن علمی ایرانیان مقیم استرالیا تعلق دارد.

مجله MedBioTech یک مجله با تناوب انتشار “فصلنامه” (چهار بار در سال) است ، که مقالات تحقیقاتی اصلی ، مقالات مروری و پاسخ نویسندگان به نامه های ارسال شده به ویرایشگر در همه زمینه ها را منتشر می کند. MedBioTech تحت شرایط مجوز Creative Commons Attribution 4.0 International (CC- تا 4.0) است و استنادها فقط در صورت استناد به مقاله منتشر شده اصلی MedBioTech ، می توانند نسخه برداری ، توزیع ، نمایش و تولید مشتق را انجام دهند.

  • محتوای ویراستاری مناسب

مجله MedBioTech متعهد شده است تا طیف گسترده ای از مقالات مفهومی را منتشر کند که از لحاظ نظری یا آزمایشگاهی و عملی در زمینه علم و مدیریت محیط زیست حرف جدیدی دارند. جنبه های اصلی حوزه های تحقیقاتی شامل بیوتکنولوژی ، بیولوژی سلولی و مولکولی ، علوم دارویی ، علوم کشاورزی ، فناوری نانو ، علوم پزشکی ، بیوالکتریک و نانوبیوتکنولوژی. مقالات پژوهشگران پس از اتمام مراحل بررسی ، بلافاصله به صورت آنلاین منتشر می شوند. علاوه بر این ، به کلیه مقالات منتشر شده DOI اختصاص داده شود.

تصورات جهان را محاصره می کند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای…

این یک پست سنجاق شده است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای…

پست بدون نوار کناری

انتشارات علمی
0
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای…
فهرست